call

АПОСТИЛЬ: ПРАВИЛА ПОДАЧІ

ПОДАЧА ОСВІТНІХ ДОКУМЕНТІВ НА АПОСТИЛЬ

Прийом документів у Бюро перекладів “Альфа Переклад” для проставлення апостилю здійснюється в понеділок-п`ятницю з 9-00 до 18-00 та у суботу з 9-00 до 13-00год.

Подати документи на апостиль у Бюро перекладі “Альфа  Переклад” може як їхній власник, так й інша особа (представник Власника) без нотаріально засвідченого доручення. У разі подачі документів представником власника обов’язково необхідна заповнена власником власноруч заява-згода на обробку його персональних даних.

Документи для подачі готуються відповідно до переліку. Особі, яка подає документи для проставлення апостилю, потрібно мати при собі паспорт.

У разі необхідності отримати додаткову інформацію для заповнення штампа Апостиль до навчального закладу, архівної або іншої установи направляється офіційний запит про підтвердження факту видачі документа та надання додаткової інформації, необхідної для проставлення апостилю. Навчальний заклад має право розглядати лист МОН протягом місяця. У такому разі термін проставлення апостилю може бути подовжено.

У проставленні апостилю на документі відмовляється, якщо:

– документ призначається для використання в країні, яка не приєдналася до Конвенції або є учасницею Конвенції, але висловила заперечення проти приєднання України відповідно до статті 12 Конвенції;

– не підтверджено якість особи, в якій вона виступала, справжність підпису на документі якої перевіряється при проставленні апостилю;

– документ не відповідає зразку або формі, встановленому на дату його видачі та/або не відповідає вимогам щодо складу та порядку розміщення обов’язкових реквізитів, який повинен містити такий документ;

– текст документа неможливо прочитати внаслідок пошкодження;

– документ написаний чи підписаний олівцем або отриманий через засоби факсимільного зв’язку;

– у документі є незастережені виправлення або дописки;

– до повноважень компетентного органу не входить проставлення апостилю на цьому документі;

– компетентному органу не вдалося отримати зразки відповідних підписів, відбитків печаток та/або штампів.

ВИДАЧА ДОКУМЕНТІВ

у Бюро перекладі “Альфа Переклад”

Документи може отримати:

– заявник за наявності паспорта (особа, яка подавала документи);

– інша особа, яку заявник зазначив під час подачі документів у заяві, також за наявності паспорта;

– будь-яка особа з нотаріально завіреним дорученням від заявника.

Чому ми?

Бюро перекладів “Альфа Переклад”

Працюючи з 2006 року, Бюро перекладів “Альфа Переклад” вдалося досягти успіху та стати лідерами у своєму регіоні. Ми навчилися надавати перекладацькі послуги найвищої якості, а завдяки широкій базі залучених професійних перекладачів нам вдалося сформувати приємно низькі ціни у порівнянні з іншими бюро перекладів.

Ми перекладаємо ШВИДКО. Час – це гроші, тому Бюро перекладів “Альфа Переклад” цінує  ваш час і виконує  переклади максимально швидко. Звісно, це не машинний переклад, тому за 10 хв жоден професіонал не зможе видати вам готовий переклад, але півгодини для сторінки, це досить реальні строки, в які перекладачі бюро “Альфа Переклад” готові вкластися, щоб допомогти вам. Саме для цого у нас існує поняття терміновий переклад.

Бюро перекладів “Альфа Переклад” здійснює завірений переклад документів з/на рідкісні мови, а на найпоширеніші європейські мови ми надаємо гарантовану знижку до 25 % при великому замовленні. Ви також можете стати нашим постійним клієнтом та першочергово обслуговуватися у найкоротші терміни та отримувати терміновий переклад за низькими цінами.

ХТО МИ Є

Бюро перекладів “Альфа Переклад”

Кравчук Тетяна

офіс-менеджер

Аліна Безручко

перекладач

Василюк Мирослава

керівник відділу перекладів

НАША МІСІЯ

Бюро перекладів “Альфа Переклад”

Перекладаючи Ваші слова та ідеї, Бюро перекладів “Альфа Переклад” допомагає  збудувати надійний міст довіри між клієнтами і зближує віддалених у просторі людей до зручного і комфортного спілкування. Саме тому, наша місія – це творча та ідейна комунікація націй по всьому світу. Ми прагнемо об’єднати усіх творчих та обдарованих перекладачів міста, області, країни та світу у єдину професійну спільноту, яка може допомогти подолати будь-які етнічні чи міжкультурні непорозуміння, що часто виникають при будь-якому виді перекладу.

Саме зараз, обєднавши кваліфікованих та досвідчених спецалістів нашого регіону, ми працюємо над розширенням перекладацької діяльності і вихід на національний ринок. Це означає, що Бюро перекладів “Альфа Переклад” готове працювати із замовниками – від громадянина будь-якої держави та фізичної особи до транснаціональних компаній та державних установ України та інших країн, надаючи якісні послуги перекладу згідно з найсучаснішими стандартами якості, визнаними не лише в Україні, а й закордоном.

Наші партнери

Бюро перекладів “Альфа Переклад”

Наша географія

Бюро перекладів “Альфа Переклад”

Контакти

alfapereklad@ukr.net

+38(0362) 401206

+38 ‎097 183 13 60

+38 093 638 17 00

Viber, Whatsapp +38097 6712673

Рівне, вул. кн. Ольги 5, офіс 307

Курси іноземних мов

+38097 1831360

Соціальні мережі

    Відправте повідомлення