call

Апостиль

Бюро перекладів “Альфа Переклад”

Апостиль – це поцедура завірення дійсності документу, виданого в Україні. Зазвичай, апостиль вимагають іноземні держави, які підписали Гаазьку конвенцію, щоб переконатися, що документ є справжнім, а не підробкою. Простими словами, апостиль – це такий собі штамп майже на всю сторінку на звороті документу або на окремо прикріпленій сторінці, що додається і зшивається відповідним міністерством. Апостиль ставиться тільки на тих документах, на яких є гербова печатка.

Вимоги до документів, на яких потрібен апостиль:

– оригінал

– новий бланк документу для свідоцтв

– неламінований

  ДІЗНАТИСЯ ЦІНУ


  АпостильЛегалізація

  Легалізація

  Бюро перекладів “Альфа Переклад”

  Консульська легалізація документів проводиться для всіх країн, які не підписали Гаазьку конвенцію. Винятком є Італія, оскільки вона приймає як подвійний апостиль, так і консульську легалізацію з метою отримання громадянства, пенсії, возз’єднання сім’ї тощо. Штамп легалізації ставиться на оригіналі документа або нотаріально завіреній копії.

  Консульська легалізація відбувається у декілька кроків, а саме:

  1) Засвідчення документу в МінЮст;

  2) Засвідчення в МЗС;

  3) Переклад документу і його нотаріальне завірення (для Італії переклад здійснюється акредитованим перекладачем);

  4) Засвідчення документу в МінЮст;

  5) Засвідчення в МЗС;

  6) Засвідчення документу в посольстві приймаючої країни.

  Легалізація документів виконується тільки при наявності оригіналу довіреності від власника документа. (Для Італії достатньо лише Carta d’identita та Permesso di soggiorno) 

  Тому процедура консульської легалізації є досить складною і тривалою у часі, а також особливою для кожної країни. Проте Бюро перекладів “Альфа Переклад” має досвід та прямі контакти з консульствами, що значно заощадить ваш час.

  Чому ми?

  Бюро перекладів “Альфа Переклад”

  Працюючи з 2006 року, Бюро перекладів “Альфа Переклад” вдалося досягти успіху та стати лідерами у своєму регіоні. Ми навчилися надавати перекладацькі послуги найвищої якості, а завдяки широкій базі залучених професійних перекладачів нам вдалося сформувати приємно низькі ціни у порівнянні з іншими бюро перекладів.

  Ми перекладаємо ШВИДКО. Час – це гроші, тому Бюро перекладів “Альфа Переклад” цінує  ваш час і виконує  переклади максимально швидко. Звісно, це не машинний переклад, тому за 10 хв жоден професіонал не зможе видати вам готовий переклад, але півгодини для сторінки, це досить реальні строки, в які перекладачі бюро “Альфа Переклад” готові вкластися, щоб допомогти вам. Саме для цого у нас існує поняття терміновий переклад.

  Бюро перекладів “Альфа Переклад” здійснює завірений переклад документів з/на рідкісні мови, а на найпоширеніші європейські мови ми надаємо гарантовану знижку до 25 % при великому замовленні. Ви також можете стати нашим постійним клієнтом та першочергово обслуговуватися у найкоротші терміни та отримувати терміновий переклад за низькими цінами.

  ХТО МИ Є

  Бюро перекладів “Альфа Переклад”

  Кравчук Тетяна

  офіс-менеджер

  Аліна Безручко

  перекладач

  Василюк Мирослава

  керівник відділу перекладів

  НАША МІСІЯ

  Бюро перекладів “Альфа Переклад”

  Перекладаючи Ваші слова та ідеї, Бюро перекладів “Альфа Переклад” допомагає  збудувати надійний міст довіри між клієнтами і зближує віддалених у просторі людей до зручного і комфортного спілкування. Саме тому, наша місія – це творча та ідейна комунікація націй по всьому світу. Ми прагнемо об’єднати усіх творчих та обдарованих перекладачів міста, області, країни та світу у єдину професійну спільноту, яка може допомогти подолати будь-які етнічні чи міжкультурні непорозуміння, що часто виникають при будь-якому виді перекладу.

  Саме зараз, обєднавши кваліфікованих та досвідчених спецалістів нашого регіону, ми працюємо над розширенням перекладацької діяльності і вихід на національний ринок. Це означає, що Бюро перекладів “Альфа Переклад” готове працювати із замовниками – від громадянина будь-якої держави та фізичної особи до транснаціональних компаній та державних установ України та інших країн, надаючи якісні послуги перекладу згідно з найсучаснішими стандартами якості, визнаними не лише в Україні, а й закордоном.

  Наші партнери

  Бюро перекладів “Альфа Переклад”

  Наша географія

  Бюро перекладів “Альфа Переклад”

  Контакти

  alfapereklad@ukr.net

  +38(0362) 401206

  +38 ‎097 183 13 60

  +38 093 638 17 00

  Viber, Whatsapp +38097 6712673

  Рівне, вул. кн. Ольги 5, офіс 307

  Курси іноземних мов

  +38097 1831360

  Соціальні мережі

   Відправте повідомлення