call

Бюро перекладів Хмельницький

Бюро перекладів “Альфа-Переклад” в Хмельницькому – це команда професійних перекладачів, яка дозволяє компанії забезпечити індивідуальний підхід до кожного клієнта, та високу якість обслуговування. Всі переклади відповідають українським та міжнародним стандартам.
Бюро перекладів “Альфа-Переклад” в Хмельницькому займається перекладами з/на такі мови:

українська, англійська, російська, німецька, польська, французька, іспанська, італійська, чеська, португальська, словенська, турецька, угорська, фарсі (іранська), словацька, болгарська, сербська, хорватська, румунська, азербайджанська, арабська, в’єтнамська, грецька, грузинська, іврит, китайська, корейська, латиська, литовська, шведська, латинська, вірменська, данська, нідерландська (голландська), норвезька, японська, білоруська.
Боїтеся довірити свою юридичну документацію або важливі фінансові документи чужій людині? Наша компанія в Хмельницькому подбає про те, щоб всі дані залишилися таємними для широкої публіки, за допомогою угоди про нерозголошення, яка підписується з кожним виконавцем.
Бюро перекладів “Альфа-Переклад” в Хмельницькому найчастіше надає такі послуги:

• письмовий переклад текстів будь-якої тематики (юридичної, економічної, публіцистичної, художньої, технічної, а також спеціалізованої літератури);
• усний переклад;
• легалізація, апостиль;
• довідка про несудимість;
• переклад сайтів;
• підготовка та переклад пакету документів для подачі в інстанції на вимогу.

Ми займаємося перекладом текстів будь-якої складності й тематики, в тому числі вузькоспеціалізованими перекладами (наприклад, медичної, юридичної, фінансової, технічної документації, а також перекладом особистих документів). Ви отримуєте точний і якісний переклад завдяки команді професійних перекладачів. Цьому сприяє використання передових технологій і сучасних програм, що поліпшують й прискорюють роботу з текстом.
Бюро перекладів “Альфа-Переклад” в Хмельницькому здійснює нотаріально завірений переклад різнопланових документів з/на рідкісні мови. При великому замовленні діє гарантована знижка до 25 % на найпоширеніші європейські мови.
Дотримання термінів – один з наших основних принципів роботи з клієнтом. Замовляючи переклад у нас, ви гарантовано отримаєте якісну роботу, виконану точно в срок.
Наше завдання – не тільки швидко й вчасно надати клієнтові точний і грамотний переклад, але й забезпечити індивідуальний та турботливий підхід на всіх етапах нашої співпраці.
Бюро перекладів “Альфа-Переклад” в Хмельницькому працює і вдосконалюється для вас, щоб забезпечити якісний переклад і своєчасність виконання замовлення!

Чому ми?

Бюро перекладів “Альфа Переклад”

Працюючи з 2006 року, Бюро перекладів “Альфа Переклад” вдалося досягти успіху та стати лідерами у своєму регіоні. Ми навчилися надавати перекладацькі послуги найвищої якості, а завдяки широкій базі залучених професійних перекладачів нам вдалося сформувати приємно низькі ціни у порівнянні з іншими бюро перекладів.

Ми перекладаємо ШВИДКО. Час – це гроші, тому Бюро перекладів “Альфа Переклад” цінує  ваш час і виконує  переклади максимально швидко. Звісно, це не машинний переклад, тому за 10 хв жоден професіонал не зможе видати вам готовий переклад, але півгодини для сторінки, це досить реальні строки, в які перекладачі бюро “Альфа Переклад” готові вкластися, щоб допомогти вам. Саме для цого у нас існує поняття терміновий переклад.

Бюро перекладів “Альфа Переклад” здійснює завірений переклад документів з/на рідкісні мови, а на найпоширеніші європейські мови ми надаємо гарантовану знижку до 25 % при великому замовленні. Ви також можете стати нашим постійним клієнтом та першочергово обслуговуватися у найкоротші терміни та отримувати терміновий переклад за низькими цінами.

ХТО МИ Є

Бюро перекладів “Альфа Переклад”

Кравчук Тетяна

офіс-менеджер

Аліна Безручко

перекладач

Василюк Мирослава

керівник відділу перекладів

НАША МІСІЯ

Бюро перекладів “Альфа Переклад”

Перекладаючи Ваші слова та ідеї, Бюро перекладів “Альфа Переклад” допомагає  збудувати надійний міст довіри між клієнтами і зближує віддалених у просторі людей до зручного і комфортного спілкування. Саме тому, наша місія – це творча та ідейна комунікація націй по всьому світу. Ми прагнемо об’єднати усіх творчих та обдарованих перекладачів міста, області, країни та світу у єдину професійну спільноту, яка може допомогти подолати будь-які етнічні чи міжкультурні непорозуміння, що часто виникають при будь-якому виді перекладу.

Саме зараз, обєднавши кваліфікованих та досвідчених спецалістів нашого регіону, ми працюємо над розширенням перекладацької діяльності і вихід на національний ринок. Це означає, що Бюро перекладів “Альфа Переклад” готове працювати із замовниками – від громадянина будь-якої держави та фізичної особи до транснаціональних компаній та державних установ України та інших країн, надаючи якісні послуги перекладу згідно з найсучаснішими стандартами якості, визнаними не лише в Україні, а й закордоном.

Наші партнери

Бюро перекладів “Альфа Переклад”

Наша географія

Бюро перекладів “Альфа Переклад”

Контакти

alfapereklad@ukr.net

+38(0362) 401206

+38 ‎097 183 13 60

+38 093 638 17 00

Viber, Whatsapp +38097 6712673

Рівне, вул. кн. Ольги 5, офіс 307

Курси іноземних мов

+38097 1831360

Соціальні мережі

    Відправте повідомлення