call

Бюро перекладів Луцьк

Бюро перекладів “Альфа-Переклад” в Луцьку займається перекладами та нотаріальним завіренням документації й текстів будь-якої тематики.
Високопрофесійна команда дозволяє компанії забезпечити індивідуальний підхід і гарантію якості для кожного клієнта. Всі переклади відповідають українським та міжнародним стандартам.
Бюро перекладів “Альфа-Переклад” в Луцьку здійснює переклад з/на такі мови:

українська, англійська, німецька, польська, французька, іспанська, італійська, чеська, російська, словацька, болгарська, сербська, хорватська, румунська, азербайджанська, арабська, в’єтнамська, грецька, грузинська, іврит, китайська, корейська, латиська, литовська, португальська, словенська, турецька, угорська, фарсі (іранська), шведська, латинська, вірменська, данська, нідерландська (голландська), норвезька, японська, білоруська.
Завдяки залученню широкої бази професійних перекладачів ми надаємо перекладацькі послуги найвищої якості за вигідними цінами. Ми постійно розвиваємося, прагнучи забезпечувати високу якість перекладу й обслуговування.
Ключові принципи нашої роботи – висока якість перекладів, суворе дотримання термінів і гідний рівень обслуговування.
Бюро перекладів “Альфа-Переклад” в Луцьку найчастіше надає такі послуги:

• письмовий переклад текстів будь-якої тематики (юридичної, економічної, публіцистичної, художньої, технічної та спеціалізованої літератури);
• довідка про несудимість;
• усні переклади;
• переклад сайтів;
• легалізація, апостиль;
• підготовка й переклад необхідного пакету документів для подачі в інстанції на вимогу.
Бюро перекладів “Альфа-Переклад” в Луцьку здійснює нотаріально завірений переклад різнопланових документів та текстів з/на рідкісні мови, а на найпоширеніші європейські мови діє гарантована знижка до 25 % при великому замовленні. Бюро перекладів “Альфа-Переклад” в Луцьку цінує ваш час і виконує переклад в максимально короткі терміни. Ставши нашим постійним клієнтом в Луцьку ви будете обслуговуватися вчасно та отримувати терміновий переклад за низькими цінами. Всі документи, що входять в електронному або друкованому вигляді в нашу компанію, мають конфіденційний статус, тому ми гарантуємо, що ви можете розраховувати на повну безпеку вашої особистої інформації.
Один з основних принципів роботи з клієнтом – це дотримання термінів. Тому, замовляючи переклад в Бюро перекладів “Альфа-Переклад” в Луцьку, ви гарантовано отримаєте якісну роботу, виконану точно в срок.
Наше завдання – не тільки швидко й вчасно надати клієнтові точний і грамотний переклад, але й забезпечити індивідуальний підхід на всіх етапах нашої співпраці.
Вам потрібен якісний переклад вже зараз? Наші фахівці зроблять все можливе і неможливе, щоб задовольнити ваші вимоги. Ми відразу повідомимо вас про те, скільки часу необхідно для виконання роботи й гарантуємо своєчасну здачу матеріалу.
Бюро перекладів “Альфа-Переклад” в Луцьку працює і вдосконалюється для вас, щоб забезпечити якісний переклад і своєчасність виконання замовлення!

Чому ми?

Бюро перекладів “Альфа Переклад”

Працюючи з 2006 року, Бюро перекладів “Альфа Переклад” вдалося досягти успіху та стати лідерами у своєму регіоні. Ми навчилися надавати перекладацькі послуги найвищої якості, а завдяки широкій базі залучених професійних перекладачів нам вдалося сформувати приємно низькі ціни у порівнянні з іншими бюро перекладів.

Ми перекладаємо ШВИДКО. Час – це гроші, тому Бюро перекладів “Альфа Переклад” цінує  ваш час і виконує  переклади максимально швидко. Звісно, це не машинний переклад, тому за 10 хв жоден професіонал не зможе видати вам готовий переклад, але півгодини для сторінки, це досить реальні строки, в які перекладачі бюро “Альфа Переклад” готові вкластися, щоб допомогти вам. Саме для цого у нас існує поняття терміновий переклад.

Бюро перекладів “Альфа Переклад” здійснює завірений переклад документів з/на рідкісні мови, а на найпоширеніші європейські мови ми надаємо гарантовану знижку до 25 % при великому замовленні. Ви також можете стати нашим постійним клієнтом та першочергово обслуговуватися у найкоротші терміни та отримувати терміновий переклад за низькими цінами.

ХТО МИ Є

Бюро перекладів “Альфа Переклад”

Кравчук Тетяна

офіс-менеджер

Аліна Безручко

перекладач

Василюк Мирослава

керівник відділу перекладів

НАША МІСІЯ

Бюро перекладів “Альфа Переклад”

Перекладаючи Ваші слова та ідеї, Бюро перекладів “Альфа Переклад” допомагає  збудувати надійний міст довіри між клієнтами і зближує віддалених у просторі людей до зручного і комфортного спілкування. Саме тому, наша місія – це творча та ідейна комунікація націй по всьому світу. Ми прагнемо об’єднати усіх творчих та обдарованих перекладачів міста, області, країни та світу у єдину професійну спільноту, яка може допомогти подолати будь-які етнічні чи міжкультурні непорозуміння, що часто виникають при будь-якому виді перекладу.

Саме зараз, обєднавши кваліфікованих та досвідчених спецалістів нашого регіону, ми працюємо над розширенням перекладацької діяльності і вихід на національний ринок. Це означає, що Бюро перекладів “Альфа Переклад” готове працювати із замовниками – від громадянина будь-якої держави та фізичної особи до транснаціональних компаній та державних установ України та інших країн, надаючи якісні послуги перекладу згідно з найсучаснішими стандартами якості, визнаними не лише в Україні, а й закордоном.

Наші партнери

Бюро перекладів “Альфа Переклад”

Наша географія

Бюро перекладів “Альфа Переклад”

Контакти

alfapereklad@ukr.net

+38(0362) 401206

+38 ‎097 183 13 60

+38 093 638 17 00

Viber, Whatsapp +38097 6712673

Рівне, вул. кн. Ольги 5, офіс 307

Курси іноземних мов

+38097 1831360

Соціальні мережі

    Відправте повідомлення