Відгуки

АЛЬФА ПЕРЕКЛАД
4.7
На основі 77 відгуків
powered by Google
Sanya Kovalchyk
Sanya Kovalchyk
11:07 15 Dec 21
Зранку подали документи.Ввечері подзвонили уже повністю готові документи і нотаріально затверджені. Дуже привітні працівниці. Дякую!)
Elena Matviichuk
Elena Matviichuk
11:13 12 Oct 21
Дуже професійні та приємні у спілкуванні! Сподобалося, що при першій же зустрічі все детально та зрозуміло пояснили, були завжди на зв'язку та дійсно з розумінням поставилися до ситуації і дуже допомогли з документами (подвійний апостиль та переклади). Звернулася сюди за рекомендацією друзів, а тепер і сама можу впевнено рекомендувати!
Iryna Melnychuk
Iryna Melnychuk
13:11 07 Nov 20
Мені вперше довелось шукати бюро перекладів, але я дуже рада, що знайшла саме Альфапереклад. Вони працюють дуже швидко, якісно, за розумні ціни( та ще й хороші скидки), а головним для мене стало те, що працюють з скан-копіями та без авансів та передоплат!! Замовляла в них достатньо велику кількість перекладів для посольства, вони все виконали дуже швидко . Вразило наскільки працівники зацікавлені вам допомогти ( часто спілкувались зі мною і виконували роботу уже в неробочий час).Якщо ви шукаєте надійну компанію, то це саме вони!!!Альфа переклад ви неймовірні, ще раз дякую вам за все!!🌹🌹
Анна Лавор
Анна Лавор
11:24 18 Aug 20
Замовляла апостиль документів та присяжний переклад. Дівчата справжні професіонали! Зробили все якісно, швидко, навіть набагато швидше, ніж мені пропонували інші перекладачі. Ставилися до всіх моїх прохань з розумінням та допомагали як могли. Рекомендую!
Ivan Movchanets
Ivan Movchanets
10:31 09 Sep 19
Приємний персонал. Роботу зробили швидко і якісно.Не перший раз звертався і кожен раз приємно мати справу з спеціалістами.
Переглянути всі відгуки
js_loader