Часті питання та відповіді

1 Чи потрібно нотаріально завіряти переклад?
Переклад може бути завірений печаткою бюро або ж нотаріусом. Зазвичай, при поданні перекладу документів, вказується яке завірення необхідне.
2 Чи можете мені в перекладі дописати «таке» чи виправити дату і тд?
Однозначно, ні. Переклад є точним «відтворенням» документа іншою мовою, тому не може містити ніяких дописів чи виправлень. Це буде вважатися підробкою документа. Ми в перекладах відображаємо все, що вказано в документі, який перекладаємо, тільки так.
3 Чи можу я перекласти документи, якщо знаходжусь закордоном?
Так. В такому випадку потрібно надіслати нам відсканований документ (можна і фото документу) та пошту чи будь-який месенджер. Ми перекладемо, нотаріально завіримо. Тоді ж відскануємо вам та надішлемо елекронною поштою. Оригінал перекладу зберігаємо в офісі. При можливості ваша контактна особа може забрати будь-коли.
4 Чи потрібний оригінал документу для його перекладу?
Ні, для перекладу оригінал не потрібний. Документ може бути і паперовий, і електронний.
5 Чи можете перекласти через «гугл» та просто поставити свою печатку?
Ні, так ми не працюємо. В нашому бюро усі переклади виконуються виключно перекладачами, які мають відповідну освіту та досвід. Тільки в такому випадку ми несемо відповідальність за якість своєї роботи.
6 Чи можна перекласти документ за годину?
Так, переклад можна виконати швидко, навіть менше, ніж за годину. Але це якщо ми говоримо про стандартний документ на 1 сторінку. Якщо ж документ більший, то і часу відповідно потрібно більше. І слід врахувати, що будь-який переклад ще потребує перевірки та вичитки.
7 Як рахується вартість перекладу?
Вартість перекладу рахується не по фактичних сторінках, а по кількості знаків з пробілами перекладеного тексту. По загальновизнаним стандартам - це 1800 знаків. Інколи перекладачі можуть це називати «перекладацькою» сторінкою.

Давайте зателефонуємо

Залиште контактний номер телефону — Ми передзвонимо!
Ваші персональні дані в безпеці, надійно захищені і не передаються третім особам