Переклади
Для бізнесу та приватним особам
Швидко, якісно, конфіденційно! Нотаріально завіримо та доставимо
Бюро перекладів Хмельницький

Бюро перекладів Хмельницький

Бюро перекладів “Альфа-Переклад” в Хмельницькому – це команда професійних перекладачів, яка дозволяє компанії забезпечити індивідуальний підхід до кожного клієнта, та високу якість обслуговування. Всі переклади відповідають українським та міжнародним стандартам.
Бюро перекладів “Альфа-Переклад” в Хмельницькому займається перекладами з/на такі мови:

українська, англійська, російська, німецька, польська, французька, іспанська, італійська, чеська, португальська, словенська, турецька, угорська, фарсі (іранська), словацька, болгарська, сербська, хорватська, румунська, азербайджанська, арабська, в’єтнамська, грецька, грузинська, іврит, китайська, корейська, латиська, литовська, шведська, латинська, вірменська, данська, нідерландська (голландська), норвезька, японська, білоруська.
Боїтеся довірити свою юридичну документацію або важливі фінансові документи чужій людині? Наша компанія в Хмельницькому подбає про те, щоб всі дані залишилися таємними для широкої публіки, за допомогою угоди про нерозголошення, яка підписується з кожним виконавцем.
Бюро перекладів “Альфа-Переклад” в Хмельницькому найчастіше надає такі послуги:

• письмовий переклад текстів будь-якої тематики (юридичної, економічної, публіцистичної, художньої, технічної, а також спеціалізованої літератури);
• усний переклад;
• легалізація, апостиль;
• довідка про несудимість;
• переклад сайтів;
• підготовка та переклад пакету документів для подачі в інстанції на вимогу.

Ми займаємося перекладом текстів будь-якої складності й тематики, в тому числі вузькоспеціалізованими перекладами (наприклад, медичної, юридичної, фінансової, технічної документації, а також перекладом особистих документів). Ви отримуєте точний і якісний переклад завдяки команді професійних перекладачів. Цьому сприяє використання передових технологій і сучасних програм, що поліпшують й прискорюють роботу з текстом.
Бюро перекладів “Альфа-Переклад” в Хмельницькому здійснює нотаріально завірений переклад різнопланових документів з/на рідкісні мови. При великому замовленні діє гарантована знижка до 25 % на найпоширеніші європейські мови.
Дотримання термінів – один з наших основних принципів роботи з клієнтом. Замовляючи переклад у нас, ви гарантовано отримаєте якісну роботу, виконану точно в срок.
Наше завдання – не тільки швидко й вчасно надати клієнтові точний і грамотний переклад, але й забезпечити індивідуальний та турботливий підхід на всіх етапах нашої співпраці.
Бюро перекладів “Альфа-Переклад” в Хмельницькому працює і вдосконалюється для вас, щоб забезпечити якісний переклад і своєчасність виконання замовлення!