Переклади
Для бізнесу та приватним особам
Швидко, якісно, конфіденційно! Нотаріально завіримо та доставимо
Бюро перекладів Луцьк

Бюро перекладів Луцьк

Бюро перекладів “Альфа-Переклад” в Луцьку займається перекладами та нотаріальним завіренням документації й текстів будь-якої тематики.
Високопрофесійна команда дозволяє компанії забезпечити індивідуальний підхід і гарантію якості для кожного клієнта. Всі переклади відповідають українським та міжнародним стандартам.
Бюро перекладів “Альфа-Переклад” в Луцьку здійснює переклад з/на такі мови:

українська, англійська, німецька, польська, французька, іспанська, італійська, чеська, російська, словацька, болгарська, сербська, хорватська, румунська, азербайджанська, арабська, в’єтнамська, грецька, грузинська, іврит, китайська, корейська, латиська, литовська, португальська, словенська, турецька, угорська, фарсі (іранська), шведська, латинська, вірменська, данська, нідерландська (голландська), норвезька, японська, білоруська.
Завдяки залученню широкої бази професійних перекладачів ми надаємо перекладацькі послуги найвищої якості за вигідними цінами. Ми постійно розвиваємося, прагнучи забезпечувати високу якість перекладу й обслуговування.
Ключові принципи нашої роботи – висока якість перекладів, суворе дотримання термінів і гідний рівень обслуговування.
Бюро перекладів “Альфа-Переклад” в Луцьку найчастіше надає такі послуги:

• письмовий переклад текстів будь-якої тематики (юридичної, економічної, публіцистичної, художньої, технічної та спеціалізованої літератури);
• довідка про несудимість;
• усні переклади;
• переклад сайтів;
• легалізація, апостиль;
• підготовка й переклад необхідного пакету документів для подачі в інстанції на вимогу.
Бюро перекладів “Альфа-Переклад” в Луцьку здійснює нотаріально завірений переклад різнопланових документів та текстів з/на рідкісні мови, а на найпоширеніші європейські мови діє гарантована знижка до 25 % при великому замовленні. Бюро перекладів “Альфа-Переклад” в Луцьку цінує ваш час і виконує переклад в максимально короткі терміни. Ставши нашим постійним клієнтом в Луцьку ви будете обслуговуватися вчасно та отримувати терміновий переклад за низькими цінами. Всі документи, що входять в електронному або друкованому вигляді в нашу компанію, мають конфіденційний статус, тому ми гарантуємо, що ви можете розраховувати на повну безпеку вашої особистої інформації.
Один з основних принципів роботи з клієнтом – це дотримання термінів. Тому, замовляючи переклад в Бюро перекладів “Альфа-Переклад” в Луцьку, ви гарантовано отримаєте якісну роботу, виконану точно в срок.
Наше завдання – не тільки швидко й вчасно надати клієнтові точний і грамотний переклад, але й забезпечити індивідуальний підхід на всіх етапах нашої співпраці.
Вам потрібен якісний переклад вже зараз? Наші фахівці зроблять все можливе і неможливе, щоб задовольнити ваші вимоги. Ми відразу повідомимо вас про те, скільки часу необхідно для виконання роботи й гарантуємо своєчасну здачу матеріалу.
Бюро перекладів “Альфа-Переклад” в Луцьку працює і вдосконалюється для вас, щоб забезпечити якісний переклад і своєчасність виконання замовлення!